ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ

Σας ενημερώνουμε ότι η δυνατότητα υποβολής αιτήσεων στο ΔΠΜΣ, για το ακαδημαϊκό έτος 2019-20, παρατείνεται μέχρι και την 28η Ιουνίου 2019.

Οι αιτήσεις θα γίνονται δεκτές από τη Γραμματεία του Τμήματος Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών (κτίρια Πληροφορικής, Πανεπιστημιούπολη, Ιλίσια, τηλ. 210-7275192), κάθε Δευτέρα, Τετάρτη και Παρασκευή από 11.00 π.μ. ως 14.00 μ.μ.

Μπορούν επίσης να αποστέλλονται και ταχυδρομικά (με σφραγίδα ταχυδρομείου μέχρι και την 28η Ιουνίου 2019) στη διεύθυνση:

Ε.Κ.Π.Α

Τμήμα Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών

Πανεπιστημιούπολη Ιλίσια,

Τ.Κ. 15784 ΑΘΗΝΑ

(για τη Γραμματεία του Τμήματος).

Οι υποψήφιοι πρέπει να προσκομίζουν:

1. ΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΕΝΗ ΚΑΙ ΥΠΟΓΕΓΡΑΜΜΕΝΗ

αίτηση

1. ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΣΥΝΗΜΜΕΝΑ

• Τίτλοι Σπουδών.
  • Αναγνώριση ΔΟΑΤΑΠ (όπου απαιτείται).
  • Αναλυτική(ές) Βαθμολογία(ές).
  • Βιογραφικό σημείωμα.
  • Δυο συστατικές επιστολές.
  • Αποδεικτικά γνώσης ξένων γλωσσών (απλά αντίγραφα).
  • Αποδεικτικά επαγγελματικών δραστηριοτήτων.
  • Μια φωτογραφία.

Πληροφορίες για το Πρόγραμμα παρέχονται από την κα. Κων/να Καναβού (τηλ. 210-7275337, e-mail: kkanavou@di.uoa.gr)  και στην ηλεκτρονική διεύθυνση www.odt.uoa.gr.